1. Rozpoczynamy tydzień szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

2. W poniedziałek, 1 listopada, obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy świętych: tak jak w każdą niedzielę. Odprawimy Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Procesje na Cmentarz Parafialny i na Cmentarz Miejski odbędą się po Mszy świętej o godz. 12.00.

3. W dniu 1 listopada, jak co roku, w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościli przedstawiciela Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Będziemy modlili się w intencji alumnów i wykładowców oraz zostaniemy poproszeni o wsparcie materialne naszego Seminarium.

4. We wtorek, 2 listopada, przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Pamiętamy o tych wszystkich, którzy odeszli do wieczności, a zwłaszcza o duszach czyśćcowych. Msze święte tego dnia odprawimy o 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. O godz. 9.00 odprawimy Mszę świętą składkową za wszystkich wiernych zmarłych. Chcemy polecać tych wszystkich, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy w drodze do nieba. Po Mszy świętej o godz. 9.00 odbędzie się procesja żałobna na Cmentarz Parafialny.

5. Tradycyjne wypominki w naszej parafii zostaną odprawione w dniach 2, 3, 4, 5, 6 listopada o godz. 17.15. Po różańcu za zmarłych zostanie odprawiona Msza święta o godz. 18.00 w intencjach złożonych na kartkach wypominkowych. W dniu dzisiejszym przyjmujemy tradycyjne wypominki po każdej Mszy świętej, przy stolikach za ławkami, w głównej nawie kościoła.

6. W tym tygodniu - z racji na wypominki – nie odprawimy Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nie odbędzie się czwartkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W czwartek, 4 listopada, wspominamy św. Karola Boromeusza, biskupa.

8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie.

9. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, po każdej Mszy świętej odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. W ubiegłym tygodniu zebraliśmy 4265 zł na potrzeby misyjne Kościoła. Bóg zapłać za ofiary.

11. Dziękuję również za dzisiejsze ofiary zebrane na ogrzewanie naszego kościoła. Państwu Wiśniewskim i państwu Radomskim dziękuję za piękne chryzantemy do dekoracji wnętrza naszej świątyni i na plac przykościelny.

12. Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa w czasie nabożeństw w kościele. Korzystajmy również ze środków dezynfekujących. Znajdziemy je na stolikach przy wejściu do kościoła.

13. Życzę Wam, moi drodzy, obfitości łask Bożych na każdy dzień tygodnia. Niech Chrystus obdarza Was pokojem i umacnia w miłości.