1. Dzisiaj przypada 7 niedziela okresu zwykłego. Modlimy się w intencji alumnów i profesorów naszego Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.

2. Diakonowi Karolowi dziękujemy za Słowo Boże a Wam, moi drodzy, za ofiary materialne na potrzeby naszego Seminarium.

3. We wtorek, 22 lutego, obchodzimy święto Katedry św. Piotra, Apostoła.

4. W środę, 23 lutego, wspominamy św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

5. W czwartek, 24 lutego o godz. 19.00, zapraszam na plebanię, na kolejne spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

6. W następną niedzielę zbieramy ofiary do puszek na misyjne dzieło Ad Gentes.

7. Już dzisiaj przypominam o odpuście św. Kazimierza. Św. Kazimierz jest jednym z patronów naszej parafii. Zapraszam 4 marca do kościoła parafialnego na Msze święte odpustowe o 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Dzień później, 5 marca, w sobotę, w godzinach 9.00 – 13.00, organizujemy dzień skupienia dla czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej. Całość poprowadzą ojcowie karmelici.

8. W niedzielę, 6 marca, rozpocznie się w naszej parafii Kurs Przedmałżeński. Spotkania będą odbywały się w niedzielę po Mszy świętej. Początek każdego spotkania o godz. 19.00. Kurs będzie trwał przez kolejnych pięć niedziel. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

9. Zachęcamy do czytania naszego Archidiecezjalnego miesięcznika Drogi Miłosierdzia.

10. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone w tym tygodniu na potrzeby kościoła.

11. Życzę Wam, moi drodzy, obfitości Bożych łask. Niech Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, uświęca Was swoją mocą.