W dniach od 1 do 3 kwietnia 2022r. odbywały się rekolekcje wielkopostne dla dorosłych w naszej parafii. Dziękujemy serdecznie o. Cherubinowi Żyłka – rekolekcjoniście, za Słowo Boże i modlitwę z naszą wspólnotą parafialną. Niech dobry Bóg obdarza ojca hojnie swoimi łaskami. Z kolei od 4 do 8 kwietnia miały miejsce rekolekcje szkolne. Tegoroczna forma rekolekcji różniła się trochę od dotychczas nam znanej. Dzieci i młodzież przeżywały część swoich rekolekcji w szkołach, w mniejszych grupach. W poniedziałek i wtorek - Szkoła Podstawowa, w środę i czwartek – Szkoły ponadpodstawowe. Spróbowaliśmy w ten sposób lepiej dotrzeć do dzieci i młodzieży uczącej się w tych szkołach. Każda klasa miała wyznaczoną godzinę rekolekcji. W piątek natomiast było spotkanie w kościele na Mszy świętej - o godz. 9.00 uczniów Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielami i rodzicami, a o godz. 12.00 młodzieży z Technikum, Szkoły Branżowej i Liceum Ogólnokształcącego. Rekolekcje poprowadziły siostry klawerianki, którym z całego serca dziękujemy i życzymy wielu Łask Bożych na ich drodze powołania.