W uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca wielu ludzi podejmuje tzw. Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Jest to modlitewne zobowiązanie podjęte przez konkretne osoby w intencji jednego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa przez okres 9 miesięcy. Wierzymy, że pokorną i wytrwałą modlitwą wyprosimy u Wszechmocnego Boga łaskę ocalenia istniejącego już życia i doczekamy czasów, w których każde poczęte dziecko będzie przyjmowane z radością i miłością. Zobowiązanie adopcyjne, poprzedza przyrzeczenie, które je utwierdza. Można tez ofiarować dodatkowe postanowienia lub umartwienia, które są uzupełnieniem Duchowej Adopcji. W naszej parafii o godzinie 18.00 także wielu naszych parafian podjęło się Duchowej Adopcji. Gratulujemy I cieszymy się że życie ludzkie dla naszych parafian nie jest obojętne a modlitwa i troska przyczyni się do tego że te dzieci mogły żyć i być kochane.

więcej zdjęć na stronie Facebookowej parafii.